Jsme konsorcium společností, které se zabývají výhradně zpracováním mezd. Nabízíme zpracování mezd pro všechny typy organizací. S touto činností máme dlouhodobé zkušenosti.

Kromě běžných výstupů můžeme nabídnout i výstupy v elektronické podobě a všechny statistické výkazy, které souvisí s oblastí mezd. Pro naše zákazníky jsme vytvořili velké množství zákaznických sestav a na základě specifikace jsme schopni vytvořit i specializované sestavy v elektronické nebo textové podobě. Z našeho programu umíme provést export do mnoha účetních programů v potřebném formátu.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří i společnost KFC (American restaurants), která má provozovny v celé republice.

Se zpracováním mezd máme dlohodobé zkušenosti a mzdová a personální agenda je téměř výhradním předmětem naší činnosti. Kromě běžného zpracování mzdové agendy jsme schopni se úspěšně vypořádat i s velmi náročnými zakázkami v podobě nepravidelných pracovních cyklů nebo směnných provozů (nevyjímaje ani školství a zdravotnictví, které patří díky množství příplatků k nejsložitějším).

Díky dobře propracovanému systému kontrol s vysokým stupněm zabezpečení dat a osobní odpovědnosti jednotlivých pracovníků jsme minimalizovali chybovost. Našim zákazníkům plně ručíme za všechny případné škody a hradíme je v plném rozsahu!

Ve společnosti má významné místo proces inovací. Našim zákazníkům se snažíme vycházet trvale vstříc a naše postupy trvale zdokonalujeme. O tom svědčí i náš projekt e-mzdy, který jsme vyvinuli pro KFC, a s úspěchem ho používáme i pro další společnosti.

Kontakty

Adresa:

  • AA Mzdy, s.r.o.
  • Ondříčkova 48
  • 130 00, Praha 3

E-mail:

Telefon:

  • 222-711-399, 222-715-471
  • 222-715-545, 222-716-370

Fax:

  • 222-721-964

Mobil:

  • 777 20-50-20, 777 20-51-20